Whisky in the Jar we Wrocławiu to restauracja znana z burgerów, steków i klimatycznego wnętrza w samym centrum miasta. Lokal przyciąga zarówno miłośników wołowiny, jak i osoby szukające miejsca na wieczorne wyjście niedaleko Rynku. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć!
Jaki jest adres, godziny otwarcia i kontakt do Whisky in the Jar we Wrocławiu?
Adres:
Rynek 23-24, 50-101 Wrocław
Whisky in the Jar znajduje się niedaleko restauracji Oliwa i Ogień.
Godziny otwarcia:
poniedziałek 13:00-23:30
wtorek-sobota 11:00-23:30
niedziela 11:00-22:30
Kontakt:
503 527 531Strona:
whiskeyinthejar.pl
Co znajdziesz w menu Whisky in the Jar we Wrocławiu?
Menu restauracji opiera się głównie na wołowinie premium, burgerach oraz autorskich dodatkach. W karcie pojawiają się zarówno klasyczne propozycje, jak i bardziej rozbudowane dania dla fanów steakhouse’owego klimatu.
Pełne menu restauracji znajdziesz tutaj:
https://menu.witj.pl/food-qr-wro-pl/
W menu znajdziesz między innymi:
- Rostbef z WITJ oraz steki z wołowiny Wagyu A5
- burgery, takie jak Blue Cheese Burger
- Ćwierćfunciak Rockersa w sosie serowym z frytkami
- startery, m.in. Tatar Rockersa, Blooming Onion, bruschettę czy nachosy
- autorski rostbef w słoiku
- dodatki do dań, takie jak frytki, puree ziemniaczane truflowe, grillowana kukurydza czy buraczki z serem feta
- sosy i inne dodatki, w tym masło ziołowe
Jakie są opinie o Whisky in the Jar we Wrocławiu?
Ocena: 4,5/5
Goście często zwracają uwagę na duże porcje, klimat lokalu oraz szeroki wybór burgerów i steków. W opiniach pojawiają się również pozytywne komentarze dotyczące lokalizacji przy Rynku oraz charakterystycznego wystroju restauracji.
„Dzisiaj udało mi się odwiedzić to miejsce i spróbować tych przysmaków.
Wybrałem „Ćwierćfunciak Rockersa w sosie serowym” do tego frytki, dodatkowo dokupiłem frytki z batata i prawdziwy kufel piwa. Wysztko bylo bardzo smaczne. Klimat w lokalu rewelacyjny. Mozna by tam siedzieć bez końca. Obsługa profesjonalna i sympatyczna.
Na pewno tam wrócę na inne „sztosy” z karty.
Polecam serdecznie to miejsce.” – Krystian Pławski
„Druga wizyta w Whiskey i drugi raz na duży plus.
Miła obsługa, fajny klimat i przede wszystkim bardzo dobre jedzenie.
Bardzo dobry stek, świetne żeberka i bardzo dobry Tomahawk. Polecam też bardzo widowiskową cebulę smazoną w cieście.
Na mały minus wielkość czy też małość dziecięcej porcji nuggetsów. Jakkolwiek to porcja dziecięca ale dwa kawałeczki kurczaka to trochę za mało.
Tatar też mógł być ciut ciekawszy ale był ok, więc nie ma co za bardzo narzekać.
Tak czy owak zdecydowanie polecam. Przede wszystkim wielbicielom dobrego miejsca.
Dobra, sprawna i fachowa obsługa. Ceny w miarę ok. Wszystko na plus” – Rafał Kiełczyński
Jak wyglądają zdjęcia Whisky in the Jar we Wrocławiu?
Galerie zdjęć znajdziesz na:
https://www.facebook.com/whiskeyinthejarwroclaw
https://www.instagram.com/whiskeyinthejarwroclaw
Jeśli szukasz dobrego miejsca na burgery, steki lub wieczorne wyjście w centrum Wrocławia, Whisky in the Jar to jeden z najbardziej rozpoznawalnych lokali w okolicy Rynku.













